طراحي سايت در شيراز
 
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 13
دیروز : 16
افراد آنلاین : 1
همه : 3772
چت باکس

تحصيل در آلمان

 

آلمان يكي از كشورهاي محبوب متقاضيان مهاجرت به آلمان از طريق تحصيل و پر جمعيت در اروپاست كه به دليل داشتن شرايط مناسب دانشگاهي مورد توجه دانشجويان زيادي جهت مهاجرت به آلمان از طريق تحصيل قرار گرفته است. چرا كه تحصيل در دانشگاه هاي دولتي اين كشور رايگان مي باشد و امكان كار دانشجويي نيز به صورت پاره وقت وجود دارد كه از مزيت هاي مهاجرت به آلمان از طريق تحصيل مي باشد. تحصيل رايگان به معناي اعطاي بورسيه نبوده و هزينه هاي زندگي به عهده ي شخص متقاضي مهاجرت به آلمان از طريق تحصيل مي باشد.

 

مهاجرت به آلمان از طريق تحصيل

 

زبان مورد نياز جهت مهاجرت به آلمان از طريق تحصيل

اگر قصد داريد در مقطع كارشناسي تحصيل كنيد، اكثر رشته ها در اين كشور به زبان آلماني ارائه مي شوند و جهت مهاجرت به آلمان از طريق تحصيل نياز به ارائه مدرك زبان آلماني داريد (معمولا B1)، در صورتي كه براي مقاطع كارشناسي ارشد و دكتري اقدام مي كنيد امكان تحصيل به زبان انگليسي در دانشگاه هاي انگليسي زبان اين كشور وجود دارد كه مستلزم ارائه مدرك آيلتس (6.5 و 7) مي باشند.

 

مدارك لازم جهت مهاجرت به آلمان از طريق تحصيل

_-ريز نمرات و كپي مدرك تحصيلي قبلي ترجمه شده(ديپلم/بسته به مقطع مد نظر)

_ ريز نمرات و مدرك پيش دانشگاهي ترجمه شده

_كپي صفحات پاسپورت

_عكس رنگي پاسپورتي

_مدرك زبان آلماني

_كپي شناسنامه

تمامي مدارك جهت مهاجرت به آلمان از طريق تحصيل بايد مهر تاييديه وزارت امور خارجه را داشته باشند و بعد به سفارت اين كشور تحويل داده شوند.

زماني كه براي اخذ ويزا جهت مهاجرت به آلمان از طريق تحصيل به سفارت ميرويد بايد مدارك زير را به طور كامل به همراه داشته باشيد زيرا كه ناقص بودن مدارك پرونده جهت مهاجرت به آلمان از طريق تحصيل مي تواند باعث عدم صدور ويزا از طرف افسر مهاجرت گردد بنابراين مدارك زير جهت مهاجرت به آلمان از طريق تحصيل را بايد به دقت آماده سازيد:

_فرم پر شده درخواست ويزا جهت مهاجرت به آلمان از طريق تحصيل كه مي توانيد از سايت دانلود نموده و عكس متقاضي را ضميمه آن كنيد (دو كپي از اين فرم به همراه داشته باشيد)

_گذرنامه و كپي از تمامي صفحات آن

_كپي تمامي صفحات گذرنامه همسر 

_اعتبار گذرنامه متقاضي حداقل 1 سال

_گواهي بانكي منوط بر داشتن تمكن مالي براي تامين هزينه هاي زندگي دانشجو براي يك سال اول كه به دو صورت انجام مي شود:

1. حساب بانكي خود شخص متقاضي مهاجرت به آلمان از طريق تحصيل

2. مدارك بانكي شخص پشتيبان مقيم آلمان 

_ مدرك پذيرش دانشجو از دانشگاه ها يا كالج ها و موسسات معتبر اين كشور

_ بيمه نامه حداقل براي شش ماه

_ اصل مدارك چهار سال دبيرستان شخص

 

برخي از دانشگاه هايي كه تحصيل رايگان به شما ارائه مي دهند جهت مهاجرت به آلمان از طريق تحصيل

_دانشگاه بين المللي برمن

_دانشگاه دولتي برلين

_دانشگاه يوهانس گوتنبرگ

_دانشگاه بين المللي آلمان

_دانشگاه آكسبورگ

_دانشگاه دورتموند

_دانشگاه بايروت

_دانشگاه هامبورگ

_دانشگاه هانوفر

_دانشگاه اشتوتگارت

_دانشگاه كلن

_دانشگاه روستوك

_دانشگاه كلن

دانشگاه كاسل

 

مهاجرت به آلمان از  طريق تحصيل

 

شرايط ورود به دانشگاه هاي آلمان جهت مهاجرت به آلمان از طريق تحصيل

تحصيل در مقطع كارشناسي معمولا 4 سال بوده و فرد متقاضي مهاجرت به آلمان از طريق تحصيل بايد معدل بالايي از 4 سال دبيرستان در دست داشته، همچنين قبولي آزمون سراسري در همان رشته يا رشته اي مرتبط با رشته ي مد نظر خود در كشورش را داشته باشد .كه در غير اين صورت متقاضي مهاجرت به آلمان از طريق تحصيل بايد در دوره هاي كالج يك ساله ي اين كشور قبل از ورود به دانشگاه شركت نموده و در آزمون نهايي كالج نمره قبولي را كسب نمايد. اين دوره جهت مهاجرت به آلمان از طريق تحصيل به منظور معادل سازي ديپلم شما با يك فرد آلماني گذاشته مي شود و تمامي آموزش ها به زبان آلماني مي باشند.

 

 

ابر كلمات كليدي : تحصيل در آلمان  , ويزاي تحصيلي آلمان , مهاجرت به آلمان براي تحصيل , شرايط تحصيل در آلمان , مهاجرت تحصيلي به آلمان , مهاجرت از طريق تحصيل , اقامت آلمان از طريق تحصيل , مهاجرت به آلمان


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۳۵:۱۶ ] [ حامد نظرزاده ]

قيمت نشاء آويشن

 

نشاء آويشن باغي در غرب مديترانه يافت مي شود. دو گونه آويشن وجود دارد: نوع سفيد آويشن و نوع سياه آويشن.

آويشن داراي خاصيت هاي فراواني است. از آويشن در صنايع داروسازي، آرايشي و بهداشتي و غذايي بهره مي برند.

آويشن با هواي گرم سازگار است و تحمل هواي سرد را ندارد.

خاك مناسب براي كشت آويشن خاك داراي كلسيم و با PH 5 تا 8 است.

آويشن براي رشد نيلز به نور كافي و مستقيم دارد.

زمان مناسب براي برداشت محصول آويشن اواسط ارديبهشت ماه است.

 

قيمت نشاء آويشن

شركت پارس اكسير فارس نشاء آويشن را جهت پرورش با قيمت بسيار مناسب عرضه مي دارد. براي اطلاع از قيمت نشاء آويشن با شركت پارس اكسير فارس تماس بگيريد.

 

براي سفارش و مشاوره رايگان جهت قيمت نشاء آويشن مي توانيد با شماره هاي 09178347062 يا 09303109621 تماس حاصل نماييد.

 

كليدواژه ها : فروش نهال آويشن , قيمت آويشن , بذر آويشن كوهي , خريد و فروش آويشن , بذر آويشن باغي , قيمت بذر آويشن , قيمت نهال آويشن , فروش نشاء آويشن , فروش بذر آويشن , فروش نشاء


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۲۸:۰۹ ] [ حامد نظرزاده ]

تحصيل در كانادا

 

مهاجرت به كانادا از طريق تحصيل همواره در بين دانشجويان پرطرفدار و محبوب است. كيفيت آموزشي بالا، امكانات گسترده آموزشي، شهريه هاي پايين، برترين اساتيد و دانشگاه ها در سطح بين المللي همه و همه موجب شده تا مهاجرت به كانادا از طريق تحصيل مورد توجه بسياري از مهاجران قرار گيرد. در اين مقاله سعي داريم شرايط و قوانين مهاجرت به كانادا از طريق تحصيل را بررسي كنيم.

 

مهاجرت به كانادا از طريق تحصيل

 

شرايط مهاجرت به كانادا از طريق تحصيل

براي مهاجرت به كانادا از طريق تحصيل بايد حداقل مدرك ديپلم را داشته باسيد. معدل ديپلم و ريزنمرات دبيرستان شما جهت مهاجرت به كانادا از طريق تحصيل بسيار مهم است. اكثر دانشگاه هاي كانادا به زبان انگليسي تدريس مي شوند و شما براي مهاجرت به كانادا از طريق تحصيل بايد حداقل مدرك آيلتس 6 را داشته باشيد.

 

مراحل مهاجرت به كانادا از طريق تحصيل

اولين قدم براي مهاجرت به كانادا از طريق تحصيل گرفتن پذيرش از دانشگاه مورد نظرتان است. اكثر دانشگاه ها درخواست آنلاين دارند كه شما مي توانيد با ارسال مدارك تحصيلي و ... به سايت دانشگاه مورد نظر درخواست خود را ارائه دهيد و منتظر نتيجه بمانيد. در صورتي كه با درخواست مهاجرت به كانادا از طريق تحصيل شما توسط دانشگاه موافقت شد، بايد شهريه را پرداخت نماييد و مدارك خواسته شده را به سفارت كانادا تحويل دهيد. بعد از مصاحبه اي كه در سفارت براي شما ترتيب داده مي شود و قبولي در آن ويزاي تحصيلي كانادا برايتان صادر مي گردد.

 

هزينه مهاجرت به كانادا از طريق تحصيل

بررسي هزينه مهاجرت به كانادا از طريق تحصيل بستگي به فاكتورهاي مختلفي از قبيل مقطع و رشته تحصيلي، دانشگاه مورد تحصيل و ... دارد. اما هزينه مهاجرت به كانادا از طريق تحصيل و تحصيل در كانادا نسبت به بسياري از كشورها از جمله انگلستان، استراليا و آمريكا مناسب تر است. هزينه مهاجرت به كانادا از طريق تحصيل براي دوره كارشناسي حدود 12000 تا 16000 دلار كانادا، براي دوره كارشناسي ارشد 12000 تا 18000 دلار كانادا و براي دوره دكترا 20000 دلار و بالاتر برآورد شده است.

 

كليدواژه ها : تحصيل در كانادا , مهاجرت تحصيلي به كانادا , هزينه تحصيل در كانادا , شرايط تحصيل در كانادا , ويزاي تحصيلي كانادا , شرايط لازم براي تحصيل در كانادا , دفتر مهاجرتي شيراز , شركت مهاجرتي شيراز , مشاوره رايگان مهاجرت در شيراز


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۵۶:۵۶ ] [ حامد نظرزاده ]

امتيازبندي مهاجرت به هلند

 

اگر قصد مهاجرت به هلند از طريق كار، سرمايه گذاري و يا كارآفريني را داشته باشيد، بايد در يك سيستم امتيازبندي مهاجرت به هلند كه از طرف دولت هلند به اين منظور تدوين شده است امتيازات لازم براي مهاجرت به هلند را كسب نماييد.در اين مقاله جزئيات اين سيستم امتيازبندي مهاجرت به هلند را بررسي مي كنيم.

 

امتيازبندي مهاجرت به هلند

 

فاكتورهاي امتيازبندي مهاجرت به هلند

فاكتورهايي در سيتم امتيازبندي مهاجرت به هلند وجود دارد كه داراي امتياز است و امتيازاتي كه در اين فاكتورهاي سيستم امتيازبندي مهاجرت به هلند كسب مي كنيد موجب تاييد و يا عدم تاييد درخواست مهاجرت به هلند از اين طريق مي شود. اين فاكتورها از شرايط مهاجرت به هلند در سيستم امتيازبندي مهاجرت به هلند به صورت زير هستند :

- سن

- مدرك تحصيلي

- مدرك زبان

- سابقه كار

- سابقه كار يا تحصيل در هلند

- منافع برنامه اقتصادي تان

 

براي اطلاع از جزئيات بيشتر در رابطه با امتيازبندي مهاجرت به هلند مي توانيد با كارشناسان ما تماس بگيريد.

 

كليدواژه ها : امتيازات لازم براي مهاجرت به هلند , راحت ترين راه مهاجرت به هلند , مهاجرت به هلند , شرايط مهاجرت به هلند , دفتر مهاجرتي شيراز , شركت مهاجرتي شيراز , مشاوره رايگان مهاجرت در شيراز


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۱۷:۱۹ ] [ حامد نظرزاده ]

تحصيل در تركيه

 

مهاجرت به تركيه از طريق تحصيل

 

راهنماي مهاجرت به تركيه از طريق تحصيل

اگر فردي علاقه مند به مهاجرت به تركيه از طريق تحصيل باشد، بايد به منظور اقامت و تحصيل در كشور تركيه، يك ويزاي دانشجويي داشته باشد. اگر ويزاي دانشجويي نداريد، اجازه نخواهيد داشت كه در تركيه اقامت و يا تحصيل كنيد. ويزاي دانشجويي جهت مهاجرت به تركيه از طريق تحصيل بايد از كنسولگري تركيه كسب شود، كه شما مي توانيد از نزديك ترين سفارت محل اقامت خود درخواست كنيد.  براي اين كار بايد يك فرم درخواست ويزا را همراه با مدارك خاص مورد نياز براي پردازش براي دريافت ويزاي دانشجويي و مهاجرت به تركيه از طريق تحصيل به دانشگاه تركيه ارسال كنيد.

 

مدارك مورد نياز جهت مهاجرت به تركيه از طريق تحصيل

دانشجويان متقاضي مهاجرت به تركيه از طريق تحصيل بايد نامه ي تاييد دانشگاه خود را براي مطالعه به همراه تعدادي از مدارك ديگر به منظور ارسال، پيوست فرم درخواست ويزاي خود كنند. براي مهاجرت به تركيه از طريق تحصيل و درخواست ويزاي دانشجويي، بايد مدارك زير را آماده داشته باشيد:

1. دانشجوي متقاضي مهاجرت به تركيه از طريق تحصيل بايد به نام خود حساب بانكي داشته باشد، اما حساب بايد در ارز خارجي مانند يورو، دلار و GBP باشد، حساب جديد نيز قابل قبول است.

2. دانشجوي متقاضي مهاجرت به تركيه از طريق تحصيل بايد به رشته پزشكي برود؛ پزشكي فقط در بيمارستان دولتي انجام مي شود.

3. اخذ گواهينامه پليس

4. نامه حامي

5. نامه هاي پذيرش از موسسه

6. كپي پاسپورت با بيش از 90 روز اعتبار

7. گواهي پزشكي

8. بيانيه بانكي

9. هزينه پردازش

10. فرم درخواست مهاجرت به تركيه از طريق تحصيل - مي توانيد از سفارت تركيه در نزديكي محل اقامت خود دريافت كنيد.

11. اندازه تصاوير گذرنامه بايد 2 باشد.

12. كپي بليط برگشت پس از اتمام اقامت

(هزينه ويزا و مهاجرت به تركيه از طريق تحصيل بستگي به اينكه از كدام كشور ويزا اعمال مي شود، دارد).

 

چگونگي اعمال درخواست مهاجرت به تركيه از طريق تحصيل

درخواست پذيرش در هر دانشگاه / كالج در تركيه، اولين قدم لازم جهت مهاجرت به تركيه از طريق تحصيل است كه بايد فرم درخواست را براي دوره مورد نظري كه مايل هستيد، پر كنيد. فرم درخواست بايد قبل از آخرين تاريخ ذكر شده توسط موسسه به دانشگاه / كالج ارسال شود. در فرم درخواست مدارك آموزشي زير بايد پيوست آن باشد:

1. تمامي مدارك تحصيلي شما

2. در صورت لزوم، دوره زباني بسته به دوره مورد نظر شما

3. هزينه پذيرش كالج براي دوره مورد نياز شما

هنگامي كه شما درخواست مهاجرت به تركيه از طريق تحصيل خود را به دانشگاه / كالج ارسال كرديد، بايد براي دريافت نامه تاييد خود از دانشكده براي دوره اي كه در آن درخواست كرده ايد منتظر بمانيد. ابتدا بايد هزينه اول تدريس را به كالج بسپاريد تا نامه تأييد را بدست آوريد و بعد از آن مي توانيد براي مهاجرت به تركيه از طريق تحصيل و اخذ ويزا درخواست كنيد. هنگام درخواست ويزا بايد درخواست ويزا را با چندين مدرك ديگر پيوست كنيد و براي رسيدگي به پرونده درخواست ويزا به سفارت  تركيه در كشور خود بفرستيد.

 

جزئيات ويزاي مهاجرت به تركيه از طريق تحصيل

هزينه هاي مهاجرت به تركيه از طريق تحصيل: براي ويزاي تك ورودي، هزينه درخواست ويزاي غيرقابل برگشت پذيري 48 دلار آمريكا براي بيشتر درخواست هاي ويزا اعمال مي شود.

زمان مهاجرت به تركيه از طريق تحصيل: ممكن است هزينه هاي ديگري جهت مهاجرت به تركيه از طريق تحصيل وجود داشته باشد كه بودجه شما را تغيير دهد كه به طور كلي شامل هزينه معاينه پزشكي، چك  كردن هاي پليس و ترجمه اسناد به زبان انگليسي (در صورت لزوم) مي باشد.

 

كليدواژه ها : مهاجرت به تركيه براي تحصيل ، تحصيل در تركيه ، اقامت تركيه از طريق تحصيل ، اقامت دائم تركيه از طريق تحصيل ، شرايط تحصيل در تركيه ، تحصيل كارشناسي در تركيه ، تحصيل كارشناسي ارشد در تركيه ، تحصيل دكترا در تركيه ، هزينه تحصيل در تركيه ، ويزاي تحصيلي تركيه ، شرايط تحصيل در تركيه با مدرك ديپلم ، تحصيل رايگان در تركيه ، شرايط تحصيل در تركيه بدون كنكور ، دفتر مهاجرتي شيراز ، شركت مهاجرتي شيراز ، مشاوره رايگان مهاجرت در شيراز


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۶:۵۸:۳۳ ] [ حامد نظرزاده ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By geblog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه
لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب