طراحي سايت در شيراز
 
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 38
دیروز : 16
افراد آنلاین : 1
همه : 3797
چت باکس

مشاوره كشت گياهان دارويي

 

مشاوره كشت و كار گياهان دارويي اهميت بسزايي دارد. اطلاع از اينكه كه كدام گياه مناسب كشت در كدام منطقه است بسيار مهم مي باشد. شركت پارس اكسير فارس در تمام مراحل كاشت، داشت و برداشت مشاوره كشت و كار گياهان دارويي رايگان را در اختيار شما عزيزان قرار مي دهد.

 

مشاوره كشت و كار گياهان دارويي

 

مشاوره كشت و كار گياهان دارويي در شركت پارس اكسير فارس

شركت پارس اكسير فارس عضو انجمن علمي گياهان دارويي است و سابقه اي چندين ساله در توليد و تكثير گياهان دارويي دارد. شركت پارس اكسير فارس قلمه ها و بذرهاي گياهان دارويي را به تمام نقاط كشور ارسال كرده و همچنين به كشورهاي حوزه خليج فارس نيز صادر مي كند. شما عزيزان در هر نقطه از ايران مي توانيد جهت مشاوره كشت و كار گياهان دارويي با ما تماس بگيريد.

 

بازار كار جهت مشاوره كشت و كار گياهان دارويي

بازار گياهان دارويي شركت پارس اكسير فارس فقط مخصوص ايران نيست؛ بلكه با مشاوره كشت و كار گياهان دارويي مي توانيد كسب و كارتان را در اكثر مناطق جهان توسعه داده ومحصولات خود را صادر كنيد. جهت مشاوره كشت و كار گياهان دارويي با شركت پارس اكسير فارس تماس بگيريد.

 

جهت سفارش و مشاوره كشت و كار گياهان دارويي مي توانيد با شماره هاي 09178347062 يا 09303109621 تماس حاصل نماييد.

 

 

ابر كلمات كليدي :

شركت پارس اكسير فارس, گياهان دارويي, بذر, نهال, توليد قلمه, توليد و تكثير گياهان دارويي, شيراز, توليد كننده, فروش نشاء, مشاوره كاشت گياهان دارويي, مشاور كاشت گياهان دارويي, مشاوره براي كاشت گياهان دارويي, مشاوره در زمينه كاشت گياهان دارويي, كاشت گياهان دارويي, آموزش كاشت گياهان دارويي, پرسودترين گياه براي كاشت, انواع گياهان دارويي, گياهان دارويي, كشت گياهان دارويي, مشاوره كشت گياهان دارويي, پرورش گياهان دارويي, اصول پرورش گياهان دارويي, پرورش گياهان دارويي در گلخانه, گياهان دارويي قابل كشت, كشت گياهان دارويي زودبازده, كشت گياهان دارويي پرسود, مشاوره كشت گياهان دارويي, فروش نشاء گياهان داروييادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۴۷:۰۴ ] [ حامد نظرزاده ]

سرمايه گذاري آلمان

 

مهاجرت به آلمان از طريق سرمايه گذاري


خريد ملك جهت مهاجرت به آلمان از طريق سرمايه گذاري

مهاجرت به آلمان از طريق سرمايه گذاري و اخذ اقامت آلمان از طريق خريد ملك براي كشورهايي مثل پرتقال،يونان....ميسر مي باشد و كشورهاي خارج از اتحاديه اروپا قادر نيستند از روش مهاجرت به آلمان از طريق سرمايه گذاري براي اقامت آلمان اقدام نمايند كه اين به معناي عدم امكان خريد ملك در اين كشور نمي باشد و از راه هاي متفاوتي يك فرد خارجي مي تواند اقدام به مهاجرت به آلمان از طريق سرمايه گذاري و خريد ملك در آلمان نمايد و مالك تام گردد.


خريد مغازه، املاك تجاري، هتل و ... جهت مهاجرت به آلمان از طريق سرمايه گذاري

راه ديگر مهاجرت به آلمان از طريق سرمايه گذاري خريد مغازه است كه در چنين مواردي از سرمايه گذاري خريد ملك تجاري به همراه ثبت شركت انجام مي شود. لازم به ذكر است كه بايد حساب مالي شخص سرمايه گذار جهت مهاجرت به آلمان از طريق سرمايه گذاري براي بيزينس در نظر گرفته شده مناسب باشد يا گردش مالي كافي براي ثبت شركت مد نظر مانند رستوران،شركت و ... داشته باشد؛ بنابراين ايجاد كسب و كار و يا تاسيس شعبه در اين كشور جهت مهاجرت به آلمان از طريق سرمايه گذاري با عنوان شركت انجام پذير است.

نمونه اي از ثبت شركت ها در آلمان جهتمهاجرت به آلمان از طريق سرمايه گذاري عبارتند از :
- پيگيري حرفه يا خدمات مانند رستوران يا مغازه
- شعبه اي از شركتي كه در كشور خود داريد
_نمايندگي
_دفتر فروش،كارخانه،انبار
_شعبه مستقل

ثبت شركت در اين كشورجهت مهاجرت به آلمان از طريق سرمايه گذاري متوسط هزينه اي برابر با 9000 تا 13000 يورو را داراست كه شامل انجام كارهاي اداري اين پروسه مي باشد.


خريد سهام دولتي جهت مهاجرت به آلمان از طريق سرمايه گذاري

در اين روش جهت مهاجرت به آلمان از طريق سرمايه گذاري بلافاصله پس از خريد اوراق سرمايه گذاري به شخص اقامت داده مي شود؛ به اين ترتيب كه شخص مبلغي كه دولت تعيين نموده را به مدت محدود به عنوان مثال 5 سال به دولت مي دهد و سريعا اقامت دائم كشور را دريافت مي كند. پس از اين 5 سال اصل پولش را نيز بدون هيچ گونه سودي دريافت مي كند، به اين روش مهاجرت به آلمان از طريق سرمايه گذاري برگشت پذير مي گوييم و در حالت ديگري جهت مهاجرت به آلمان از طريق سرمايه گذاري كه سرمايه گذاري غير قابل برگشت گفته مي شود، پس از تعيين مبلغ مورد نظر از طرف دولت و پرداخت شخص اقامت دائم به فرد داده شده ولي هزينه بازگشت نميابد و طبيعتا مبلغ سرمايه گذاري نيز بيشتر از حالت قبل مي باشد.

 

اقامت آلمان از طريق سرمايه گذاري

اقامت آلمان از طريق سرمايه گذاري پس از گذشت سه سال اقامت در آلمان منجر به اقامت دائم آلمان مي شود. البته اگر سرمايه گذاري يا ثبت شركت در آلمان با موفقيت روبرو باشد به اقامت آلمان از طريق سرمايه گذاري دست پيدا مي كنيد. به اين منظور بايد مالياتتان به دولت را به موقع پرداخت كرده باشيد.

 

 

ابر كلمات كليدي :

سرمايه گذاري در آلمان , مهاجرت به آلمان از طريق سرمايه گذاري , اقامت آلمان از طريق سرمايه گذاري , اخذ اقامت آلمان از طريق سرمايه گذاري , شرايط اقامت آلمان از طريق سرمايه گذاري , اقامت آلمان با سرمايه گذاري , اقامت در آلمان با سرمايه گذاري , سرمايه گذاري المان , سرمايه گذاري در آلمان , سرمايه گذاري در آلمان و اقامت , مهاجرت سرمايه گذاري آلمان , ويزاي سرمايه گذاري آلمان , سرمايه گذاري در بورس آلمان , قوانين سرمايه گذاري در آلمان , بهترين كشور براي مهاجرت از طريق سرمايه گذاري , خريد سهام در المان , مهاجرت از طريق سرمايه گذاري , مهاجرت به آلمان , مهاجرت به المان از طريق سرمايه گذاري , مهاجرت به آلمان با سرمايه گذاري , ارزانترين كشور در تحصيل و سرمايه گذاري , مهاجرت به آلمان از طريق سرمايه گذاري


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۱۶:۵۴ ] [ حامد نظرزاده ]

كار در آلمان

آلمان يكي از كشورهايي است كه به دليل شرايط اقتصادي و بازار كار مناسب مورد توجه متقاضيان زيادي از كشورهاي مختلف در سراسر دنيا جهت مهاجرت به آلمان از طريق كار قرار مي گيرد. جهت مهاجرت به آلمان از طريق كار راه هاي متعددي وجود دارند كه به بررسي آنها مي پردازيم :

 

مهاجرت به آلمان از طريق كار

 

پس از اتمام تحصيلات در اين كشور مشغول به كار شويد

در اين مورد شخص متقاضي مهاجرت به آلمان از طريق كار  مي تواند قبل از اتمام دوره ي تحصيلي و ابطال ويزاي تحصيلي اش، شغل كاملا مرتبط با رشته ي خود را پيدا كند و ويزاي تحصيلي خود را به ويزاي كاري تبديل نمايد، كه پس از گذشت 4 سال كاري و پرداخت ماليات به دولت مي تواند درخواست اقامت دائم دهد.

 

پيشنهاد كاري(Job offer) جهت مهاجرت به آلمان از طريق كار

اگر شركت يا كارفرمايي در كشور آلمان به متقاضي مهاجرت به آلمان از طريق كار پيشنهاد كاري دهد، شخص حدودا 3 ماه فرصت دارد تا خود را به آلمان رسانده و در صورت تاييد نهايي و گرفتن كار مي تواند پس از 4 سال درخواست اقامت دائم دهد، كه پروسه ي اخذ پيشنهاد شغلي به اين آساني نبوده و ابتدا شركت آلماني پست مد نظر را در روزنامه اين كشور آگهي مي كند تا در صورت يافتن فرد آلماني پست را به او دهند ، اگر كسي براي استخدام پيدا نشد سپس چندين بار در اتحاديه اروپا آگهي تكرار شده و باز هم اگر پست خالي ماند پيشنهاد شغلي به فرد متقاضي مهاجرت به آلمان از طريق كار داده مي شود.

 

ويزاي Job seeker  يا جستجوي كار جهت مهاجرت به آلمان از طريق كار

متقاضيان مهاجرت به آلمان از طريق كار كه مي خواهند براي كار در آلمان اقدام نمايند در صورت داشتن شرايط و صلاحيت لازم جهت مهاجرت به آلمان از طريق كار مي توانند براي ويزاي جست و جوي كار درخواست دهند. پروسه ي اخذ ويزا به اين صورت است كه با توجه به مدرك تحصيلي و سابقه ي كاري شما، فرصتي شش ماهه براي پيدا كردن شغل مد نظر در همان زمينه جهت مهاجرت به آلمان از طريق كار به شما داده مي شود. در صورتي كه بتوانيد كارفرماي مورد نظرتان را پيدا كنيد مي توانيد در اين كشور بمانيد و حدودا دو سال پس از مهاجرت به آلمان از طريق كار مي توانيد   blue card آلمان را دريافت نماييد.

 

مهاجرت به آلمان از طريق كار

 

مدارك لازم جهت مهاجرت به آلمان از طريق كار

_ داشتن حداقل مدرك ليسانس در زمينه ي شغلي مد نظر جهت مهاجرت به آلمان از طريق كار

_ داشتن سابقه ي كاري حداقل 3 تا 5 سال مرتبط با مدرك تحصيلي جهت مهاجرت به آلمان از طريق كار

_ سن زير 40 سال جهت مهاجرت به آلمان از طريق كار

_ مدرك زبان آلماني يا آيلتس (اگر شغل مد نظرشان به زبان انگليسي ارائه شود) جهت مهاجرت به آلمان از طريق كار

 

مطالعه مطالب زير نيز به شما پيشنهاد مي گردد :

مهاجرت به اتريش از طريق كار

مهاجرت به هلند از طريق كار

 

كليدواژه ها : مهاجرت به آلمان از طريق كار , كار در آلمان براي ايرانيان , پذيرش نيروي كار در آلمان , شرايط كار در آلمان براي ايرانيان , كار در آلمان براي پناهندگان , تجربه كار در آلمان , ويزاي كار آلمان 2018 , مراحل دريافت ويزاي كار آلمان , قانون جديد كار در آلمان , ويزاي جستجوي كار آلمان , ويزاي كار آلمان , ويزاي جست و جوي كار آلمان , ويزاي job seeker آلمان , مهاجرت به المان از طريق كار پرستاري , مهاجرت به آلمان از طريق كاريابي , مهاجرت به آلمان از طريق كارآفريني , مهاجرت به المان از طريق كار , شرايط مهاجرت به آلمان از طريق كار , مهاجرت به آلمان از طريق بلو كارت , كار در آلمان 2019 , كار در آلمان وزارت كار , كار در آلمان براي پناهندگان , جاب سيكر آلمان , شرايط جاب سيكر آلمان , ويزاي جاب سيكر آلمان , شرايط ويزاي جاب سيكر آلمان , تجربه ويزاي جاب سيكر آلمان , جستجوي كار در آلمان , جست و جوي كار در آلمان , ويزا جستجو كار آلمان , مدارك مورد نياز براي ويزاي جستجوي كار آلمان , كار در آلمان بدون مدرك دانشگاهي


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۳۳:۵۴ ] [ حامد نظرزاده ]

اسكيل وركر آلمان

 

اسكيل وركر به معناي نيروي ماهر و متخصص مي باشد كه برخي از كشورها از اين طريق نيروي كار خود را تامين مي كنند. بديهي است تحصيلات و سابقه كاري در اين امر تاثير بسزايي دارد. براي موفقيت در مهاجرت از طريق اسكيل وركر بايد در برنامه اسكيل وركر امتياز بالايي را كسب كنيد. متاسفانه مهاجرت به آلمان از طريق اسكيل وركر امكان پذير نيست. اما اگر شما نيروي متخصص هستيد و قصد مهاجرت به كشوري كه نياز به تخصص شما داشته باشد را داريد ميتوانيد از برنامه مهاجرت از طريق اسكيل وركر در كشورهاي استراليا، كانادا استفاده كنيد.

 

مهاجرت به آلمان از طريق اسكيل وركر

 

ليست كشورهايي كه در آنها مهاجرت از طريق اسكيل وركر امكان پذير است؛ براي مطالعه جزئيات بيشتر روي لينك مورد نظر كليك نماييد:

مهاجرت به كانادا از طريق اسكيل وركر

مهاجرت به استراليا از طريق اسكيل وركر

 

لازم به ذكر است با اينكه مهاجرت به آلمان از طريق اسكيل وركر امكان پذير نيست، ولي راه هاي ديگري براي گرفتن ويزاي كار آلمان نظير مهاجرت به آلمان از طريق تخصص ، مهاجرت به آلمان از طريق كار ، مهاجرت به آلمان از طريق ثبت شركت وجود دارد كه مي توانيد با توجه به تخصص خود جهت مهاجرت به آلمان اقدام نماييد.

 

كليدواژه ها: مهاجرت به آلمان از طريق اسكيل وركر , اخذ اقامت آلمان از طريق اسكيل وركر , اسكيل وركر در آلمان , تابعيت آلمان از طريق اسكيل وركر , اقامت آلمان از طريق اسكيل وركر , ويزاي اسكيل وركر آلمان , اسكيل وركر در آلمان , شرايط ويزاي اسكيل وركر آلمان , مهاجرت به آلمان از طريق تخصصادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۲۰:۲۷ ] [ حامد نظرزاده ]

تحصيل در فرانسه

 

به طور كلي مي توان گفت كه كشور فرانسه يكي از كشورهايي است كه به دليل شرايط مناسب طيف وسيعي از دانشجويان را جهت مهاجرت به فرانسه از طريق تحصيل به سمت خود جذب مي كند. در اين مطلب سعي مي شود تا به شرايط متقاضيان ادامه تحصيل در اين كشور به طور جامع بپردازيم تا داوطلبان عزيز مهاجرت به فرانسه از طريق تحصيل بتوانند با ديد وسيع و عميق تر ، انتخاب درستي داشته باشند.
تحصيلات در اكثر رشته ها براي مقطع ليسانس در اين كشور مدت زمان كمتري نسبت به ساير كشورهاي اروپايي دارد كه اين مدت حدودا سه سال مي باشد.براي مقاطع كارشناسي ارشد اين دوره يك ساله و دوره ي دكترا سه ساله مي باشد كه يكي از برتري هاي جذاب اين كشور براي مهاجرت به فرانسه از طريق تحصيل محسوب مي گردد.

 

مهاجرت به فرانسه از طريق تحصيل


 

زبان براي مهاجرت به فرانسه از طريق تحصيل

در مهاجرت به فرانسه از طريق تحصيل، اگر شما مايل به تحصيل در مقطع كارشناسي هستيد با توجه به اينكه اين مقطع به زبان فرانسوي در اين كشور تدريس مي گردد ملزم به ارائه مدرك زبان فرانسوي مي باشيد ولي دردوره هاي كارشناسي ارشد و دكترا امكان تحصيل به زبان انگليسي نيز وجود دارد كه در صورت اخذ چنين تصميمي نياز به اثبات توانايي خود در تسلط به زبان انگليسي داريد كه اين موضوع از طريق اخذ مدرك آيلتس ممكن مي شود.كه معمولا در مقاطع كارشناسي ارشد نمره اي بين 6 تا 6.5 وبراي مقاطع دكترا 6.5 تا 7 مورد نياز است.


هزينه هاي زندگي در مهاجرت به فرانسه از طريق تحصيل

يكي ديگر ازجاذبه هاي اين كشور جهت مهاجرت به فرانسه از طريق تحصيل امكان كار دانشجويي در هفته مي باشد كه دانشجويان مقطع كارشناسي 10 ساعت،كارشناسي ارشد 20 ساعت و دانشجويان دكترا 30 ساعت در هفته اجازه ي كار دانشجويي خواهند داشت (حداكثر ۹۶۴ ساعت در سال) ، معادل با ۶۰ درصد ساعات كار تمام وقت ،كه در ازاي آن حقوقي معادل با ساعتي 8 تا 10 يورو دريافت مي كنند.اين هزينه با توجه به نوع زندگي شخص (شهري كه براي زندگي انتخاب مي كند) مي تواند بخشي ازهزينه هاي فرد را جهت مهاجرت به فرانسه از طريق تحصيل تامين كند.
با توجه به اطلاعات دريافتي از سفارت فرانسه، ميانگين هزينه هاي يك دانشجو در پايتخت اين كشور به صورت ماهيانه 1100 يورو و براي شهرهاي ديگر 800 يورو مي باشد.


 
هزينه ي تحصيل جهت مهاجرت به فرانسه از طريق تحصيل

همانطور كه مي دانيد هزينه ي تحصيل در اين كشور در دانشگاه هاي دولتي به دليل عهده دار شدن بخشي از هزينه ها توسط دولت رايگان مي باشد و سالانه حدودا 10.000 يورو در ازاي هردانشجو و رشته به دانشگاه ها پرداخت مي گردد.


محدوديت سني براي مهاجرت به فرانسه از طريق تحصيل

متقاضيان دانشگاه ها و كالج هاي فرانسوي مي توانند در تمام سنين بدون هيچ گونه محدوديت سني براي مهاجرت به فرانسه از طريق تحصيل و برخورداري از تحصيل رايگان در اين كشور درخواست دهند.


ويزاي همراه براي دانشجويان در مهاجرت به فرانسه از طريق تحصيل

ويزاي همراه به همسر و فرزندان زير 18 سال تعلق مي گيرد (مادر،خواهر و برادر همراه محسوب نمي شوند) كه در اين صورت دانشجو بايد برايمهاجرت به فرانسه از طريق تحصيل حداقل اقامت موقت يكساله داشته باشد و براي تامين بودجه ي مالي مورد نياز خانواده در آمد كافي در فرانسه داشته باشد و يا حساب مالي ارائه دهد.

 

مهاجرت به فرانسه از طريق تحصيل


آب و هواي فرانسه براي مهاجرت به فرانسه از طريق تحصيل

فرانسه كشوري است كه اكثر خاك جغرافيايي آن در اروپاي غربي واقع شده، و داراي چهار فصل مي باشد. مي توان گفت به نسبت آب و هوايي معتدل كه زمستاني نه با سرماي زياد و بهاري دلنشين را داراست و با توجه به وسعتي كه دارد بزرگترين كشور محدوده ي اروپاي غربي مي باشد . با مهاجرت به فرانسه از طريق تحصيل در شهرهاي مختلف اين كشور آب و هواي متفاوتي را تجربه خواهيد كرد.

 

ممكن است به مطالب زير نيز علاقه مند باشيد :

مهاجرت به آلمان از طريق تحصيل

مهاجرت به تركيه از طريق تحصيل

مهاجرت به روسيه از طريق تحصيل

مهاجرت به كانادا از طريق تحصيل

مهاجرت به چين از طريق تحصيل

 

كليدواژه ها : مهاجرت به فرانسه از طريق تحصيل , ويزاي تحصيلي فرانسه , ويزاي دانشجويي فرانسه , اقامت فرانسه از طريق تحصيل , مهاجرت به فرانسه براي تحصيل , ادامه تحصيل در فرانسه , شرايط تحصيل در فرانسه , مهاجرت تحصيلي به فرانسه , مهاجرت به فرانسه , مهاجرت از طريق تحصيل به فرانسه , شرايط تحصيل در فرانسه 2018 , اعزام دانشجو به فرانسه , تحصيل در فرانسه با مدرك ديپلم , تحصيل در فرانسه پزشكي , هزينه تحصيل در فرانسه , مشاوره تحصيل در فرانسه , تحصيل در فرانسه به زبان انگليسي , شرايط سني تحصيل در فرانسه , تحصيل در فرانسه 2019 , تحصيل در فرانسه يا آلمان , تحصيل در فرانسه بدون مدرك زبان , تحصيل پزشكي در فرانسه , شرايط مهاجرت به فرانسه از طريق تحصيل , شرايط تحصيل در فرانسه 2017


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۲۲:۵۳ ] [ حامد نظرزاده ]

سرمايه گذاري كانادا

 

 

مهاجرت به كانادا از طريق سرمايه گذاري

 

شرايط گرفتن اقامت دائم در مهاجرت به كانادا از طريق سرمايه گذاري از طريق ويزاي سرمايه گذار (Investor visa)
با توجه به اين كه گرفتن اقامت دائم و مهاجرت به كانادا از طريق سرمايه گذاري بصورت دائم بسته شده، ديگر اين امكان وجود نخواهد داشت كه فرد بتواند از طريق سرمايه گذاري محض، جهت گرفتن اقامت دائم اقدام كند. از اين رو، افراد مي توانند با اقدام در برنامه استاني مهاجر پذيري يا PNP نسبت به مهاجرت به كانادا از طريق سرمايه گذاري اقدام كنند. در حال حاضر دو استان زير داراي برنامه هاي ويزاي سرمايه گذاري هستند :


- زيرشاخه بيزينس برنامه مهاجرتي استان اونتاريو (OINP)

- زيرشاخه بيزينس برنامه مهاجرتي استان مانيتوبا

 

 

بيزينس برنامه مهاجرتي استان اونتاريو (OINP) جهت مهاجرت به كانادا از طريق سرمايه گذاري:

مزيت بزرگ برنامه مهاجرت به كانادا از طريق سرمايه گذاري در اين استان اين است كه در صورت پذيرفته شدن درخواست شما براي ثبت نام در برنامه مهاجرت به كانادا از طريق سرمايه گذاري، به كارمندان درجه يك شما نيز اجازه درخواست ويزاي كار و مهاجرت به كانادا از طريق سرمايه گذاري داده مي شود.

 

انواع مهاجرت به كانادا از طريق سرمايه گذاري در استان اونتاريو

در حالت كلي، شما در سه حالت مي توانيد در برنامه مهاجرت به كانادا از طريق سرمايه گذاري در استان اونتاريو فعاليت كنيد :

1. فعاليت شركتي

پيش نيازها:

- شركت شما حداقل به فاصله 36 ماه از زمان ثبت درخواست مهاجرت به كانادا از طريق سرمايه گذاري بايد به ثبت رسمي رسيده باشد.

- از لحاظ ساختار و پيكربندي، شركت هاي زير واجد شرايط براي شروع به فعاليت در برنامه مهاجرت به كانادا از طريق سرمايه گذاري هستند:

-- شركت هاي سهامي عام

-- شركت هاي تضامني و موسسات انفرادي

-- شركت هاي شراكتي

 

2. فعاليت سرمايه گذاري

پيش نيازها:

- سرمايه اي به ميزان حداقل 5 ميليون دلار كانادا بايد توسط شركت شما وارد سيستم مهاجرت به كانادا از طريق سرمايه گذاري شود يا يك بيزينس فعال را خريداري نماييد.

- سرمايه موجود جهت مهاجرت به كانادا از طريق سرمايه گذاري بايد از راه هاي قانوني به دست آمده باشد.

- فعاليت سرمايه گذاري شما بايد توان ايجاد سودآوري چشمگير در اقتصاد اونتاريو را داشته باشد.

 

3. فعاليت اشتغال زايي

پيش نيازها:

- در ازاي هر يك از كارمندان اصلي متقاضي كار، شركت مي بايست براي شهروندان كانادايي يا افراد مقيم دائم اين كشور 5 شغل تمام وقت و دائم ايجاد كند.

- مشاغل ايجاد شده بايد با حقوق و مزايا همراه باشند. ميزان دستمزد نيز بايد با استانداردهاي شغل مربوطه همخواني داشته باشد.

 

پيش نيازهاي كلي جهت مهاجرت به كانادا از طريق سرمايه گذاري در استان اونتاريو:

شركت مي بايست پيش نيازهاي زير را علاوه بر موارد ذكر شده جهت ورود به برنامه مهاجرت به كانادا از طريق سرمايه گذاري در استان اونتاريو رعايت كند:

- بين شركت مادر و بيزينس جديد شما در اونتاريو جهت مهاجرت به كانادا از طريق سرمايه گذاري بايد ارتباط واضح و مشخصي وجود داشته باشد.

- بيزينس جديد بايد از راه فروش كالا يا ارائه خدمات سودآوري داشته باشد.

- درآمد اوليه شركت بايد از راه درآمد فعال باشد.

- شركت جديد جهت مهاجرت به كانادا از طريق سرمايه گذاري بايد با قوانين و مقررات و مجوزهاي كشور كانادا همخواني ونيز قوانين كار اين كشور همسويي داشته باشد. در صورتي كه متمايل به خريد يك شركت جهت مهاجرت به كانادا از طريق سرمايه گذاري هستيد، آن شركت بايد در اونتاريو و بر اساس قوانين آن به ثبت رسمي رسيده باشد.

- شركت جديد بايد به عنوان يك بيزينس دائم به ثبت برسد.

- هر سرمايه گذار طرف سوم بايد سرمايه گذار با ماهيت واقعي باشد.

- يك طرح بيزينسي (business plan) حتما بايد ارائه شود.

 

بيزينس برنامه مهاجرتي استان مانيتوبا جهت مهاجرت به كانادا از طريق سرمايه گذاري:

اين استان داراي دو راه براي مهاجرت به كانادا از طريق سرمايه گذاري است: گرفتن اقامت از طريق كارآفريني و از طريق سرمايه گذاري در بخش كشاورزي. همانطور كه از اسامي اين دو روش پيداست، افرادي كه متقاضي مهاجرت به كانادا از طريق سرمايه گذاري و گرفتن اقامت از طريق كارآفريني هستند، مي توانند بيزينس خود را در نواحي شهرنشين و مركزي مانيتوبا شروع كرده يا يك بيزينس فعال را خريداري كنند. در مقابل، افرادي كه متمايل به مهاجرت به كانادا از طريق سرمايه گذاري در بخش كشاورزي هستند مي توانند فعاليت و مديريت كشاورزي خود را در نواحي غيرشهري مانيتوبا آغاز كنند.

 

 

مطالعه مطالب زير نيز به شما پيشنهاد مي گردد :

مهاجرت به آلمان از طريق سرمايه گذاري

مهاجرت به تركيه از طريق سرمايه گذاري

 

كليدواژه ها : سرمايه گذاري در كانادا , مهاجرت به كانادا از طريق سرمايه گذاري , سرمايه گذاري در كانادا 2019 , سرمايه گذاري در بورس كانادا , سرمايه گذاري در بانك كانادا , سرمايه گذاري در ونكوور كانادا , سرمايه گذاري در كبك كانادا , سرمايه گذاري در كشور كانادا , ويزاي سرمايه گذاري كانادا 2018 , سرمايه گذاري در كانادا 2018 , اقامت كانادا از طريق سرمايه گذاري 2018 , مهاجرت به كانادا از طريق سرمايه گذاري 2018 , انواع سرمايه گذاري در كانادا , اقامت سرمايه گذاري كانادا 2018 , فرصتهاي سرمايه گذاري در كانادا , مهاجرت به كانادا از طريق سرمايه گذاري 2017 , مهاجرت به كانادا از طريق سرمايه گذاري استاني , مهاجرت به كانادا از طريق سرمايه گذاري كبك , مهاجرت به كانادا از طريق سرمايه گذاري 2019 , مهاجرت به كانادا , مهاجرت از طريق سرمايه گذاري به كانادا , سرمايه گذاري كانادا 2019 , سرمايه گذاري كانادا 2018 , سرمايه گذاري كانادا بريتيش كلمبيا , سرمايه گذاري كانادا اقامت , سرمايه گذاري كانادا مهاجرت , مهاجرت به كانادا از طريق سرمايه گذاري در استان نيوبرانزويك , مهاجرت به كانادا از طريق سرمايه گذاري فدرال , مهاجرت با سرمايه گذاري در كانادا , اقامت كانادا از طريق سرمايه گذاري , اقامت در كانادا از طريق سرمايه گذاري , اقامت كانادا با سرمايه گذاري , اخذ اقامت كانادا از طريق سرمايه گذاري , اقامت كانادا با سرمايه گذاري , اقامت در كانادا با سرمايه گذاري


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۲۳:۳۳ ] [ حامد نظرزاده ]

تحصيل در آلمان

 

آلمان يكي از كشورهاي محبوب متقاضيان مهاجرت به آلمان از طريق تحصيل و پر جمعيت در اروپاست كه به دليل داشتن شرايط مناسب دانشگاهي مورد توجه دانشجويان زيادي جهت مهاجرت به آلمان از طريق تحصيل قرار گرفته است. چرا كه تحصيل در دانشگاه هاي دولتي اين كشور رايگان مي باشد و امكان كار دانشجويي نيز به صورت پاره وقت وجود دارد كه از مزيت هاي مهاجرت به آلمان از طريق تحصيل مي باشد. تحصيل رايگان به معناي اعطاي بورسيه نبوده و هزينه هاي زندگي به عهده ي شخص متقاضي مهاجرت به آلمان از طريق تحصيل مي باشد.

 

مهاجرت به آلمان از طريق تحصيل

 

زبان مورد نياز جهت مهاجرت به آلمان از طريق تحصيل

اگر قصد داريد در مقطع كارشناسي تحصيل كنيد، اكثر رشته ها در اين كشور به زبان آلماني ارائه مي شوند و جهت مهاجرت به آلمان از طريق تحصيل نياز به ارائه مدرك زبان آلماني داريد (معمولا B1)، در صورتي كه براي مقاطع كارشناسي ارشد و دكتري اقدام مي كنيد امكان تحصيل به زبان انگليسي در دانشگاه هاي انگليسي زبان اين كشور وجود دارد كه مستلزم ارائه مدرك آيلتس (6.5 و 7) مي باشند.

 

مدارك لازم جهت مهاجرت به آلمان از طريق تحصيل

_-ريز نمرات و كپي مدرك تحصيلي قبلي ترجمه شده(ديپلم/بسته به مقطع مد نظر)

_ ريز نمرات و مدرك پيش دانشگاهي ترجمه شده

_كپي صفحات پاسپورت

_عكس رنگي پاسپورتي

_مدرك زبان آلماني

_كپي شناسنامه

تمامي مدارك جهت مهاجرت به آلمان از طريق تحصيل بايد مهر تاييديه وزارت امور خارجه را داشته باشند و بعد به سفارت اين كشور تحويل داده شوند.

زماني كه براي اخذ ويزا جهت مهاجرت به آلمان از طريق تحصيل به سفارت ميرويد بايد مدارك زير را به طور كامل به همراه داشته باشيد زيرا كه ناقص بودن مدارك پرونده جهت مهاجرت به آلمان از طريق تحصيل مي تواند باعث عدم صدور ويزا از طرف افسر مهاجرت گردد بنابراين مدارك زير جهت مهاجرت به آلمان از طريق تحصيل را بايد به دقت آماده سازيد:

_فرم پر شده درخواست ويزا جهت مهاجرت به آلمان از طريق تحصيل كه مي توانيد از سايت دانلود نموده و عكس متقاضي را ضميمه آن كنيد (دو كپي از اين فرم به همراه داشته باشيد)

_گذرنامه و كپي از تمامي صفحات آن

_كپي تمامي صفحات گذرنامه همسر 

_اعتبار گذرنامه متقاضي حداقل 1 سال

_گواهي بانكي منوط بر داشتن تمكن مالي براي تامين هزينه هاي زندگي دانشجو براي يك سال اول كه به دو صورت انجام مي شود:

1. حساب بانكي خود شخص متقاضي مهاجرت به آلمان از طريق تحصيل

2. مدارك بانكي شخص پشتيبان مقيم آلمان 

_ مدرك پذيرش دانشجو از دانشگاه ها يا كالج ها و موسسات معتبر اين كشور

_ بيمه نامه حداقل براي شش ماه

_ اصل مدارك چهار سال دبيرستان شخص

 

برخي از دانشگاه هايي كه تحصيل رايگان به شما ارائه مي دهند جهت مهاجرت به آلمان از طريق تحصيل

_دانشگاه بين المللي برمن

_دانشگاه دولتي برلين

_دانشگاه يوهانس گوتنبرگ

_دانشگاه بين المللي آلمان

_دانشگاه آكسبورگ

_دانشگاه دورتموند

_دانشگاه بايروت

_دانشگاه هامبورگ

_دانشگاه هانوفر

_دانشگاه اشتوتگارت

_دانشگاه كلن

_دانشگاه روستوك

_دانشگاه كلن

دانشگاه كاسل

 

مهاجرت به آلمان از  طريق تحصيل

 

شرايط ورود به دانشگاه هاي آلمان جهت مهاجرت به آلمان از طريق تحصيل

تحصيل در مقطع كارشناسي معمولا 4 سال بوده و فرد متقاضي مهاجرت به آلمان از طريق تحصيل بايد معدل بالايي از 4 سال دبيرستان در دست داشته، همچنين قبولي آزمون سراسري در همان رشته يا رشته اي مرتبط با رشته ي مد نظر خود در كشورش را داشته باشد .كه در غير اين صورت متقاضي مهاجرت به آلمان از طريق تحصيل بايد در دوره هاي كالج يك ساله ي اين كشور قبل از ورود به دانشگاه شركت نموده و در آزمون نهايي كالج نمره قبولي را كسب نمايد. اين دوره جهت مهاجرت به آلمان از طريق تحصيل به منظور معادل سازي ديپلم شما با يك فرد آلماني گذاشته مي شود و تمامي آموزش ها به زبان آلماني مي باشند.

 

 

ابر كلمات كليدي : تحصيل در آلمان  , ويزاي تحصيلي آلمان , مهاجرت به آلمان براي تحصيل , شرايط تحصيل در آلمان , مهاجرت تحصيلي به آلمان , مهاجرت از طريق تحصيل , اقامت آلمان از طريق تحصيل , مهاجرت به آلمان


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۳۵:۱۶ ] [ حامد نظرزاده ]

قيمت نشاء آويشن

 

نشاء آويشن باغي در غرب مديترانه يافت مي شود. دو گونه آويشن وجود دارد: نوع سفيد آويشن و نوع سياه آويشن.

آويشن داراي خاصيت هاي فراواني است. از آويشن در صنايع داروسازي، آرايشي و بهداشتي و غذايي بهره مي برند.

آويشن با هواي گرم سازگار است و تحمل هواي سرد را ندارد.

خاك مناسب براي كشت آويشن خاك داراي كلسيم و با PH 5 تا 8 است.

آويشن براي رشد نيلز به نور كافي و مستقيم دارد.

زمان مناسب براي برداشت محصول آويشن اواسط ارديبهشت ماه است.

 

قيمت نشاء آويشن

شركت پارس اكسير فارس نشاء آويشن را جهت پرورش با قيمت بسيار مناسب عرضه مي دارد. براي اطلاع از قيمت نشاء آويشن با شركت پارس اكسير فارس تماس بگيريد.

 

براي سفارش و مشاوره رايگان جهت قيمت نشاء آويشن مي توانيد با شماره هاي 09178347062 يا 09303109621 تماس حاصل نماييد.

 

كليدواژه ها : فروش نهال آويشن , قيمت آويشن , بذر آويشن كوهي , خريد و فروش آويشن , بذر آويشن باغي , قيمت بذر آويشن , قيمت نهال آويشن , فروش نشاء آويشن , فروش بذر آويشن , فروش نشاء


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۲۸:۰۹ ] [ حامد نظرزاده ]

تحصيل در كانادا

 

مهاجرت به كانادا از طريق تحصيل همواره در بين دانشجويان پرطرفدار و محبوب است. كيفيت آموزشي بالا، امكانات گسترده آموزشي، شهريه هاي پايين، برترين اساتيد و دانشگاه ها در سطح بين المللي همه و همه موجب شده تا مهاجرت به كانادا از طريق تحصيل مورد توجه بسياري از مهاجران قرار گيرد. در اين مقاله سعي داريم شرايط و قوانين مهاجرت به كانادا از طريق تحصيل را بررسي كنيم.

 

مهاجرت به كانادا از طريق تحصيل

 

شرايط مهاجرت به كانادا از طريق تحصيل

براي مهاجرت به كانادا از طريق تحصيل بايد حداقل مدرك ديپلم را داشته باسيد. معدل ديپلم و ريزنمرات دبيرستان شما جهت مهاجرت به كانادا از طريق تحصيل بسيار مهم است. اكثر دانشگاه هاي كانادا به زبان انگليسي تدريس مي شوند و شما براي مهاجرت به كانادا از طريق تحصيل بايد حداقل مدرك آيلتس 6 را داشته باشيد.

 

مراحل مهاجرت به كانادا از طريق تحصيل

اولين قدم براي مهاجرت به كانادا از طريق تحصيل گرفتن پذيرش از دانشگاه مورد نظرتان است. اكثر دانشگاه ها درخواست آنلاين دارند كه شما مي توانيد با ارسال مدارك تحصيلي و ... به سايت دانشگاه مورد نظر درخواست خود را ارائه دهيد و منتظر نتيجه بمانيد. در صورتي كه با درخواست مهاجرت به كانادا از طريق تحصيل شما توسط دانشگاه موافقت شد، بايد شهريه را پرداخت نماييد و مدارك خواسته شده را به سفارت كانادا تحويل دهيد. بعد از مصاحبه اي كه در سفارت براي شما ترتيب داده مي شود و قبولي در آن ويزاي تحصيلي كانادا برايتان صادر مي گردد.

 

هزينه مهاجرت به كانادا از طريق تحصيل

بررسي هزينه مهاجرت به كانادا از طريق تحصيل بستگي به فاكتورهاي مختلفي از قبيل مقطع و رشته تحصيلي، دانشگاه مورد تحصيل و ... دارد. اما هزينه مهاجرت به كانادا از طريق تحصيل و تحصيل در كانادا نسبت به بسياري از كشورها از جمله انگلستان، استراليا و آمريكا مناسب تر است. هزينه مهاجرت به كانادا از طريق تحصيل براي دوره كارشناسي حدود 12000 تا 16000 دلار كانادا، براي دوره كارشناسي ارشد 12000 تا 18000 دلار كانادا و براي دوره دكترا 20000 دلار و بالاتر برآورد شده است.

 

كليدواژه ها : تحصيل در كانادا , مهاجرت تحصيلي به كانادا , هزينه تحصيل در كانادا , شرايط تحصيل در كانادا , ويزاي تحصيلي كانادا , شرايط لازم براي تحصيل در كانادا , دفتر مهاجرتي شيراز , شركت مهاجرتي شيراز , مشاوره رايگان مهاجرت در شيراز


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۵۶:۵۶ ] [ حامد نظرزاده ]

امتيازبندي مهاجرت به هلند

 

اگر قصد مهاجرت به هلند از طريق كار، سرمايه گذاري و يا كارآفريني را داشته باشيد، بايد در يك سيستم امتيازبندي مهاجرت به هلند كه از طرف دولت هلند به اين منظور تدوين شده است امتيازات لازم براي مهاجرت به هلند را كسب نماييد.در اين مقاله جزئيات اين سيستم امتيازبندي مهاجرت به هلند را بررسي مي كنيم.

 

امتيازبندي مهاجرت به هلند

 

فاكتورهاي امتيازبندي مهاجرت به هلند

فاكتورهايي در سيتم امتيازبندي مهاجرت به هلند وجود دارد كه داراي امتياز است و امتيازاتي كه در اين فاكتورهاي سيستم امتيازبندي مهاجرت به هلند كسب مي كنيد موجب تاييد و يا عدم تاييد درخواست مهاجرت به هلند از اين طريق مي شود. اين فاكتورها از شرايط مهاجرت به هلند در سيستم امتيازبندي مهاجرت به هلند به صورت زير هستند :

- سن

- مدرك تحصيلي

- مدرك زبان

- سابقه كار

- سابقه كار يا تحصيل در هلند

- منافع برنامه اقتصادي تان

 

براي اطلاع از جزئيات بيشتر در رابطه با امتيازبندي مهاجرت به هلند مي توانيد با كارشناسان ما تماس بگيريد.

 

كليدواژه ها : امتيازات لازم براي مهاجرت به هلند , راحت ترين راه مهاجرت به هلند , مهاجرت به هلند , شرايط مهاجرت به هلند , دفتر مهاجرتي شيراز , شركت مهاجرتي شيراز , مشاوره رايگان مهاجرت در شيراز


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۱۷:۱۹ ] [ حامد نظرزاده ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ]
.: Weblog Themes By geblog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب
کورد پاتوقکورد پاتوقکورد پاتوقسردشت چت