طراحي سايت در شيراز
 
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 39
دیروز : 16
افراد آنلاین : 1
همه : 3798
چت باکس

سرمايه گذاري آلمان

 

مهاجرت به آلمان از طريق سرمايه گذاري


خريد ملك جهت مهاجرت به آلمان از طريق سرمايه گذاري

مهاجرت به آلمان از طريق سرمايه گذاري و اخذ اقامت آلمان از طريق خريد ملك براي كشورهايي مثل پرتقال،يونان....ميسر مي باشد و كشورهاي خارج از اتحاديه اروپا قادر نيستند از روش مهاجرت به آلمان از طريق سرمايه گذاري براي اقامت آلمان اقدام نمايند كه اين به معناي عدم امكان خريد ملك در اين كشور نمي باشد و از راه هاي متفاوتي يك فرد خارجي مي تواند اقدام به مهاجرت به آلمان از طريق سرمايه گذاري و خريد ملك در آلمان نمايد و مالك تام گردد.


خريد مغازه، املاك تجاري، هتل و ... جهت مهاجرت به آلمان از طريق سرمايه گذاري

راه ديگر مهاجرت به آلمان از طريق سرمايه گذاري خريد مغازه است كه در چنين مواردي از سرمايه گذاري خريد ملك تجاري به همراه ثبت شركت انجام مي شود. لازم به ذكر است كه بايد حساب مالي شخص سرمايه گذار جهت مهاجرت به آلمان از طريق سرمايه گذاري براي بيزينس در نظر گرفته شده مناسب باشد يا گردش مالي كافي براي ثبت شركت مد نظر مانند رستوران،شركت و ... داشته باشد؛ بنابراين ايجاد كسب و كار و يا تاسيس شعبه در اين كشور جهت مهاجرت به آلمان از طريق سرمايه گذاري با عنوان شركت انجام پذير است.

نمونه اي از ثبت شركت ها در آلمان جهتمهاجرت به آلمان از طريق سرمايه گذاري عبارتند از :
- پيگيري حرفه يا خدمات مانند رستوران يا مغازه
- شعبه اي از شركتي كه در كشور خود داريد
_نمايندگي
_دفتر فروش،كارخانه،انبار
_شعبه مستقل

ثبت شركت در اين كشورجهت مهاجرت به آلمان از طريق سرمايه گذاري متوسط هزينه اي برابر با 9000 تا 13000 يورو را داراست كه شامل انجام كارهاي اداري اين پروسه مي باشد.


خريد سهام دولتي جهت مهاجرت به آلمان از طريق سرمايه گذاري

در اين روش جهت مهاجرت به آلمان از طريق سرمايه گذاري بلافاصله پس از خريد اوراق سرمايه گذاري به شخص اقامت داده مي شود؛ به اين ترتيب كه شخص مبلغي كه دولت تعيين نموده را به مدت محدود به عنوان مثال 5 سال به دولت مي دهد و سريعا اقامت دائم كشور را دريافت مي كند. پس از اين 5 سال اصل پولش را نيز بدون هيچ گونه سودي دريافت مي كند، به اين روش مهاجرت به آلمان از طريق سرمايه گذاري برگشت پذير مي گوييم و در حالت ديگري جهت مهاجرت به آلمان از طريق سرمايه گذاري كه سرمايه گذاري غير قابل برگشت گفته مي شود، پس از تعيين مبلغ مورد نظر از طرف دولت و پرداخت شخص اقامت دائم به فرد داده شده ولي هزينه بازگشت نميابد و طبيعتا مبلغ سرمايه گذاري نيز بيشتر از حالت قبل مي باشد.

 

اقامت آلمان از طريق سرمايه گذاري

اقامت آلمان از طريق سرمايه گذاري پس از گذشت سه سال اقامت در آلمان منجر به اقامت دائم آلمان مي شود. البته اگر سرمايه گذاري يا ثبت شركت در آلمان با موفقيت روبرو باشد به اقامت آلمان از طريق سرمايه گذاري دست پيدا مي كنيد. به اين منظور بايد مالياتتان به دولت را به موقع پرداخت كرده باشيد.

 

 

ابر كلمات كليدي :

سرمايه گذاري در آلمان , مهاجرت به آلمان از طريق سرمايه گذاري , اقامت آلمان از طريق سرمايه گذاري , اخذ اقامت آلمان از طريق سرمايه گذاري , شرايط اقامت آلمان از طريق سرمايه گذاري , اقامت آلمان با سرمايه گذاري , اقامت در آلمان با سرمايه گذاري , سرمايه گذاري المان , سرمايه گذاري در آلمان , سرمايه گذاري در آلمان و اقامت , مهاجرت سرمايه گذاري آلمان , ويزاي سرمايه گذاري آلمان , سرمايه گذاري در بورس آلمان , قوانين سرمايه گذاري در آلمان , بهترين كشور براي مهاجرت از طريق سرمايه گذاري , خريد سهام در المان , مهاجرت از طريق سرمايه گذاري , مهاجرت به آلمان , مهاجرت به المان از طريق سرمايه گذاري , مهاجرت به آلمان با سرمايه گذاري , ارزانترين كشور در تحصيل و سرمايه گذاري , مهاجرت به آلمان از طريق سرمايه گذاري

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۱۶:۵۴ ] [ حامد نظرزاده ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By geblog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب
کورد پاتوقکورد پاتوقکورد پاتوقسردشت چت